księga znaku Twojej firmy

Księga znaków oraz firmowa witryna Web to przepis na to jak wywołać pozytywne skojarzenia związane z Twoją firmą. Projektujemy logotypy, podstawowe księgi znaków oraz rozbudowane, zawierające szczegółowe opracowania z użyciem logo i logotypu. Projektujemy oraz budujemy witryny internetowe — pomożemy w założeniu i skonfigurowaniu własnej witryny internetowej Twojej firmy.​

Anev identyfikacja wizualna composition
księga znaku

zawiera zasady posługiwania się logo oraz szereg informacji, które pozwalają na jednolite przedstawianie firmy w kampaniach reklamowych i promocyjnych

Anev design composition
księga znaku plus

zawiera bardziej szczegółowe opracowania oraz konkretne projekty realizacyjne z użyciem logo i logotypu

Anev design composition
witryna web

dzięki firmowej witrynie internetowej marka utrzymuje spójność i jest lepiej rozpoznawana na rynku

wybierz to co proste – rozpoznawalne – ponadczasowe

komunikacja wizualna

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w tworzeniu i rozwoju funkcjonalnego i graficznego wizerunku marki w obszarze Desktop Publishing oraz Internetu. W ramach naszej aktywności związanej z szeroko rozumianym tworzeniem brandingu, proponujemy analizę wizerunku firmy oraz projektowanie i implementację wizerunku w różnych obszarach działalności firmy.

Podczas procesu tworzenia lub adaptacji marki istotnym elementem jest przeprowadzenie analizy zarówno stanu aktualnego marki jak i otoczenia w jakim marka funkcjonuje i będzie funkcjonować w przyszłości. Prawidłowe przeprowadzenie tego etapu wpływa zasadniczo na dalsze decyzje, które często opierają się na informacjach pozyskanych i określonych na tym właśnie etapie procesu brandingu czy re-brandingu. Bazując na przeprowadzonej analizie wizerunku doradzamy działania strategiczne z zakresu wizerunku, pozycjonowania i pożądanego odbioru marki w przyszłości. Wynikiem tych działań są propozycje wizualnej komunikacji marki w oparciu o opracowaną koncepcję i strategię pozycjonowania.

Wszystko zaczyna się od logo

Projektujemy logotypy proste, rozpoznawalne i łatwo zapadające w pamięć klientów. Dajemy gwarancję satysfakcji. Oprócz projektu logo, otrzymacie Państwo również możliwość jego prawnej ochrony. Działamy kompleksowo, oferując także inne usługi związane z promocją wizerunku firmy. Zawsze prezentujemy wiele inspiracji i atrakcyjnych koncepcji, z których powstaje rozwiązanie uszyte na miarę potrzeb i oczekiwań.

Anev - logotypy workbench

proste

podstawą poprawnie opracowanej identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa jest stworzenie prostego oraz oczywistego przesłania, a następnie wdrożenie go w postaci wizualnego komunikatu

rozpoznawalne

przygotowany znak graficzny powinien spełniać podstawowe założenia marketingowe, a jego uniwersalna forma zapewnić łatwość stosowania jako głównego wizualnego środka przekazu

ponadczasowe

dobór odpowiedniej kolorystyki oraz typografii zapewni dotarcie do grupy docelowej — kwintesencją dobrze zaprojektowanego logo jest jego prostota, oryginalność oraz ponadczasowość

Podstawowa Księga Znaku

W zakres materiałów powstających na tym etapie wchodzi projektowanie znaków i logotypów, tworzenie wszystkich niezbędnych form użyteczności znaku na polach tradycyjnych (poza mediami elektronicznymi) oraz online, kreowanie materiałów niezbędnych do wizualnego funkcjonowania marki oraz organizowanie wszystkich tych elementów w formę spójnej, atrakcyjnej i funkcjonalnej księgi znaku (Brand ID Manual).

Podstawowa Księga Znaku zawiera zasady posługiwania się logo oraz szereg informacji, które pozwalają na jednolite przedstawianie firmy w kampaniach reklamowych i promocyjnych. Podstawowa Księga Znaku powstaje wraz z projektem logo. Księga Znaku obejmuje przeważnie 10 kart z elementami podstawowymi oraz przykładami zastosowania logo.

Zawartość podstawowej Księgi Znaku

 • opis znaczenia logo lub logotypu,
 • opis budowy logo lub logotypu,
 • kolorystyka,
 • pole ochronne wokół logo,
 • warianty logotypu, wersje mono i achromatyczne,
 • zestaw znaków firmowego kroju pisma oraz zalecane odmiany i wielkości,
 • przykłady prawidłowej i nieprawidłowej formy logo.

Księga Znaku

cena netto od zł 999
 • logotyp i kolorystyka
 • opis znaczenia i budowy logo
 • przykłady zastosowania

Księga Znaku Plus

Rozbudowana o dodatkowe elementy Księga Znaku zawiera bardziej szczegółowe opracowania oraz konkretne projekty realizacyjne z użyciem logo i logotypu. Księga Znaku Plus obejmuje przeważnie 25 do 50 kart z projektami graficznymi oraz załączniki. Szczegółową zawartość pakietu Księga Znaku Plus oraz cenę ustalamy indywidualnie z klientem

Zawartość Księgi Znaku Plus

Na pakiet składa się zawartość podstawowej Księgi Znaku oraz dodatkowo projekty graficzne:

 • pieczątek firmowych,
 • bannera reklamowego (stojak reklamowy rollup lub inny),
 • bannera internetowego (w różnych formatach),
 • wizytówek,
 • papieru firmowego, kopert i teczek ofertowych (różne formaty),
 • składanej ulotki informacyjnej,
 • szablonu prezentacji (PowerPoint/Impress),
 • kalendarza ściennego, trójdzielnego lub listkowego.

Podana cena netto pakietu Księga Znaku Plus dotyczy wyłącznie wykonania projektów graficznych i nie obejmuje kosztów wydruku oraz materiałów. Pakiet można za dodatkową opłatą poszerzyć o  elementy takie jak np. katalogi, gazety reklamowe, kalendarze książkowe lub inne, niestandardowe elementy związane z wizerunkiem firmy.

Księga Znaku Plus

cena netto od zł 1999
 • podstawowa księga znaku
 • dodatkowe projekty graficzne
 • przykłady zastosowania

Księga Znaku z witryną sieci Web (stroną www)

Własna witryna Web uczyni twoją markę dużo lepszym sprzedawcą. Dzięki niej marka utrzymuje spójność i jest rozpoznawana nawet wtedy, gdy nie widać jej logotypu. To podstawowe narzędzie pracy każdego działu marketingu. W tym pakiecie otrzymasz dodatkowo Księgę Znaku Plus. Szczegółową zawartość pakietu Premium Plus oraz cenę ustalamy indywidualnie z klientem.

Zawartość pakietu Premium Plus

Na pakiet składa się zawartość  Księgi Znaku Plus oraz dodatkowo projekt prostej witryny sieci Web wykonanej w technologii WordPress. Projekt witryny obejmuje stronę główną oraz dwie podstrony (w tym jedna z formularzem kontaktowym). Podana cena netto pakietu Premium Plus obejmuje również konfigurację oraz umiejscowienie witryny w Internecie.

Pakiet można za dodatkową opłatą poszerzyć o elementy takie jak np. zmiana środowiska z WordPress na inne, dodanie dodatkowych podstron do witryny, dodatkowych formularzy, czy też pozycjonowanie witryny w Internecie.

Oferta związana wyłącznie z projektowaniem oraz utrzymaniem witryny sieci Web (własnej strony www) znajduje się tutaj.

Księga Znaku Premium

cena netto od zł 2999
 • księga znaku plus
 • witryna sieci web (WordPress)
 • przykłady zastosowania

formularz zamówienia